معرفی نیسان ایکس تریل

0 نفر به این مطلب رای داده است.

1397-05-13 06:55:15

خلاصه این مطلب:

نیسان ایکس تریل به عنوان یک شاسی بلند جمع و جور و کم مصرف می تواند گزینه مناسبی برای طرفداران این کلاس خودرویی باشد. در واقع نیسان ایکس تریل برای افرادی که تکنولوژی خودرو ، جاداری آن و یا حتی 7 سرنشین بودن خودرو برایشان در اولویت است می تواند انتخاب مناسبی باشد.

معرفی نیسان ایکس تریل

نیسان ایکس تریل به عنوان یک شاسی بلند جمع و جور و کم مصرف می تواند گزینه مناسبی برای طرفداران این کلاس خودرویی باشد. در واقع نیسان ایکس تریل برای افرادی که تکنولوژی خودرو ، جاداری آن و یا حتی 7 سرنشین بودن خودرو برایشان در اولویت است می تواند انتخاب مناسبی باشد. البته به دلیل کوتاه بودن ارتفاع در ردیف سوم صندلی ها ، در واقع این ردیف استفاده چندانی ندارد و احتمالا همان دو ردیف اول مورد استفاده قرار گیرد. نیسان ایکس تریل در بازارهای جهانی در دو مدل 5 نفره و 7 نفره عرضه می شود که به دلیل کم بودن فضا در ردیف سوم صندلی ها و البته صرف هزینه کمتر مدل 5 نفره این خودرو توصیه می شود.

نیسان ایکس تریل از یک موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر برخوردار است که توانایی تولید 170 اسب بخار را دارد. گیبرکس ایکس تریل مجهز به سیستم CVT است که با پیشرانه آن هماهنگی کامل دارد.مصرف پایین بنزین به عنوان یکی از نکات مثبت این شاسی بلند جادار تلقی می گردد. 

یکی از ضعف های ایکس تریل وجود نقطه کور بزرگی در عقب این خودرو است که عوض کردن لاین حرکتی را کمی دشوار می کند که البته با نصب سیستم سنسور نقاط کور و سیستم اخطار خروج ماشین از خط ، این مشکل به طور کلی قابل حل می باشد.

تجهیزات ایکس تریل

نیسان ایکس تریل به سیستم بلوتوث ، کروز کنترل ، 6 کیسه هوا ، سیستم مولتی مدیا پیشرفته با 4 بلندگو ، مانیتور 5 اینچی و چراغ های LED مجهز می باشد.

 ممکن است به این مطالب علاقه مند باشید


تعمیرگاه نیسان
تعمیرگاه نیسان

تعمیرگاه نیسان


ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

0 دیدگاه